MFD Veselības centrs Pārdaugava MFD Veselības centrs Pārdaugava

MFD VC Pārdaugava

MFD Veselības centrs Pārdaugava ir principiāli jauna privātā medicīnas iestāde.Veselības centra adrese:
Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058, Latvija
Reģistratūras tālr.: 67 13 13 16
e-pasts: pardaugava@mfd.lv

Apskatīt uz kartes

Revolūcija privātajā medicīnā

MFD Veselības centrs Pārdaugava — tā ir revolūcija privātajā medicīnā Latvijā. Tas ietver sevī līdz šīm nesavienojamas lietas: ārstu augstāko profesionalitāti, mūsdienīgākās iekārtas un aprīkojumu, plaša spektra veselības aprūpes pakalpojumus, lielisku servisu, individuālu apkalpošanu.

MFD Veselības centrs Pārdaugava pamatā sniedz ambulatoros veselības pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot saslimšanu profilaksei un to agrīnai diagnostikai. Centra ārsti, pieredzējuši augsta līmeņa profesionāļi, rūpējas par pacientu un viņu ģimenes locekļu veselību. Plaša spektra augsti kvalificēti speciālisti nodrošina detalizētu pieeju katra pacienta veselībai. MFD Veselības centrā Pārdaugava ir iespējams veikt operācijas, izmantojot dienas stacionāra pakalpojumus.

Centrs izveidots modernā jaunā ēkā 1000 m2 platībā ar ērtu piebraukšanu un bezmaksas automašīnas novietošanas iespējām. Veselības centrā uzstādītas mūsdienīgākās iekārtas, īpaša kvalitātes kontroles sistēma garantēs efektīvu un komfortablu ārstēšanu. Individuāls serviss neatstās vienaldzīgu pat visprasīgāko klientu.

Centra koncepcija - augstas kvalitātes veselības aprūpes pakalpojumi izcila komforta un servisa apstākļos par pieņemamām cenām - ir revolūcija privātajā medicīnā Latvijā.

MFD Veselības centrs Pārdaugava ietilpst MFD Veselības grupas sastāvā, kurai ir liela pieredze kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Sadarbojoties ar rūpīgi atlasītiem partneriem Latvijā un ārzemēs, MFD Veselības centrs Pārdaugava pilnībā uzņemas rūpes par pacientu veselību, plānojot, organizējot un realizējot pat vissarežģītāko ārstēšanu efektīva rezultāta sasniegšanai.

Iesaisties pozitīvās pārmaiņās!

Mūsu adrese Rīga, Vienības gatve 109
Reģistratūras tālr: 67 13 13 16.
Darba laiks: Darba dienās: 8:00 - 20:00, sestdienās: 9:00 - 15:00, svētdienās: slēgts.

Reģistratūras tālrunis

Uzzināt papildus informāciju un pierakstīties pie ārstiem Jūs varat, piezvanot uz mūsu reģistratūru pa tālruni:

67 13 13 16
Ideāls Veselības centrs

Praktiski katrs Latvijas iedzīvotājs ir saskāries ar veselības aprūpes sistēmu, personīgi redzējis tās pozitīvās puses un trūkumus. Šī pieredze ir ļoti vērtīga un palīdzēs tuvināties ideāla veselības centra izveidošanai. MFD piedāvā katram piedalīties jaunā MFD Veselības centra „Pārdaugava” izveidošanā…

Uzzināt vairāk